Замовлення приймаються 24/7

Щоденники шкіряні

Записник шкіряний Даері А5

Записник шкіряний Даері А5

Записник Даері А5. Комплектується зміну не датованим блоком з кремовими листками в лінію. Кількі..

2399 грн

Щоденник Вензель А5

Щоденник Вензель А5

Організатор з обкладинкою з натуральної шкіри Вензель в форматі А5. Комплектується зміну не д..

2399 грн

Щоденник Золоті Ворота А5

Щоденник Золоті Ворота А5

Щоденник Золоті Ворота А5. Комплектується змінним не датованим блоком з кремовими листками в лін..

2399 грн

Щоденник Класик-1 А5

Щоденник Класик-1 А5

Щоденник Класик-1 А5. Комплектується змінним не датованим блоком з кремовими листками в лінію. К..

2399 грн

Щоденник Сова Сірий А5

Щоденник Сова Сірий А5

Комплектується змінним не датованим блоком з кремовими листками в лінію. Кількість листів 90 шт,..

1990 грн

Показано з 1 по 24 із 29 (2 сторінок)

Шкіряний щоденник - статусний подарунок для ділової людини

Багато людей користуються електронними органайзерами, однак на робочому столі бізнесменів, політиків, високопосадовців все ще можна побачити шкіряний щоденник. Цей діловий аксесуар підкреслює високий статус власника. Він відмінно підходить як в якості корпоративного презенту, так і як знак індивідуальної поваги. Купити щоденник ручної роботи вирішують люди, не позбавлені доброго смаку, ті хто бажає викликати своїм подарунком гарне враження.

Таку милу дрібничку можна піднести не тільки керівнику, а й підлеглому (заступнику), підкресливши значущість його досягнень в ваших очах.

Як вибрати нотатник за дизайном?

  •     Бізнесмену сподобається шкіряний записник з тисненням рогу достатку, що вважається талісманом примноження капіталів.
  •     Робочий стіл чиновника або політика прикрасить шкіряний блокнот київської тематики (з зображенням Володимирської гірки, Богдана Хмельницького, Софіївській площі). Доречним буде і герб України.
  •     Вибираючи презент для партнера з Росії, зверніть увагу на зображення Дмитра Донського - всесвітньо відомого москвича, переможця Куликівської битви.
  •     Особі духовній сподобається зображення Лаври, Михайлівського собору, одного з святих (улюбленця киян Архангела Михайла чи Георгія Перемогоносця). Актуальним також буде щоденник із зображенням князя Володимира.
  •     Шукаєте подарунок для режисера, письменника, журналіста? Модель «Натхнення» створена спеціально для нього.
  •     Дамі можна піднести в подарунок шкіряний щоденник, прикрашений букетом квітів.
  •     Якщо ви не впевнені, що тиснення буде доречне, презентуйте класичну модель в гладкій обкладинці. Шляхетний коньячний відтінок, легкий аромат натуральної шкіри, м'яка обкладинка безпомилково підкреслять вартість і статусність цього записника.

    Чим шкіряні щоденники відрізняються за форматом?

    А5. «Книжечка» середніх розмірів, легко поміщається як в масивний чоловічий портфель, так і в більшість жіночих сумочок.
    А6. Наймініатюрніша модель, за розміром нагадує гаманець. Її зручно носити з собою у вигляді записної книжечки, яку так важливо весь час тримати під рукою.
    А4. Навпаки, максимально великий формат. Шкіряні тижневики А4 створюються для робочого столу.
    B6. Вузька і довга модель. Вона вважається ідеальною для запису телефонів і контактних даних. Звичайно, номера багато хто з нас в першу чергу вписують в мобільний телефон ... Однак він може зламатися, «потонути», так що найважливіші дані буде незайвим скопіювати на паперовий «носій».

Всі вкладені щоденники не датовані, тому будуть доречні в будь-який час року. Їх часто купують на сувеніри для іноземних колег або партнерів. Щоденники виробляють київські майстри, і це саме той випадок, коли роботою співвітчизників можна пишатися!