Індивідуальність

Хочете мати чохол не такий, як у всіх? Ми запросто кастомізіруем його під ваші побажання. Будь-які вироби, представлені в нашому магазині, можна максимально індивідуалізувати: ви можете вибрати колір підкладки, колір рядка, можна підібрати навіть шкіру.

Не турбуйтеся, зміни не вплинуть на ціну, якщо вони не позначаться на собівартості. Звичайно, якщо ви захочете сумку зі шкіри єдинорога, нам доведеться постаратися трохи більше, що може вплинути на ціну. Ато єдинороги зараз дорогі.

Загалом, вкажіть ваші побажання в коментарях до замовлення - ми передзвонимо і уточнимо всі деталі.

Що ми можемо запропонувати вам?

Ми працюємо тільки з якісними виробами, виготовленими з натуральних, екологічно безпечних матеріалів. Наше завдання полягає в задоволенні побажань наших клієнтів, що визначається можливістю зробити ту чи іншу модель сумки, рюкзака, чохла і багато чого іншого під замовлення.

Так само говоримо вам про індивідуальний тисненні. Латинський алфавіт за допомогою якого можна зробити потрібну вам напис на виробі, не залежить від продукції. Індивідуальне кліше можна замовити як на нашій продукції представленої в інтернет магазині шкіряних виробів, так і на своєму авторсоком замовленні.

Шляхи оформлення індивідуального замовлення:

1. У нашому інтернет-магазині у вас є можливість замовити зручну сумку або чохол для ноутбука за індивідуальними параметрами. Їх ви повідомляєте нашого менеджера по телефону.

2. З іншого боку, ви можете відвідати наш офіс, де фахівець відповість на всі ваші запитання. Крім того ви зможете особисто помацати зразки натуральної шкіри, з якої буде виготовлений майбутній шедевр.

3. Іншим варіантом виготовлення виробу під замовлення може бути ваше відвідування підприємства, де і відбувається створення якісних речей. Там вас професійно проконсультують і виготовлять унікальну модель сумки, гаманця або чохла.

Майстри компанії - виробника «Дублон» завжди готові розглянути ваші оригінальні ідеї та втілити їх в реальність!