Щоденники

Блокнот Герб Украины B6
Записник Букетик B6
Записник Даэри А5
Щоденник Барвинок B6
Щоденник Вдохновение B6
Щоденник Вензель А5
Показано з 1 по 20 із 55 (3 сторінок)

Шкіряний щоденник - статусний подарунок для ділової людини

Багато людей користуються електронними органайзерами, однак на робочому столі бізнесменів, політиків, високопосадовців все ще можна побачити шкіряний щоденник. Дорогий планер підкреслює високий статус власника. Скетчбук відмінно підходить як в якості корпоративного презенту, так і як знак індивідуальної поваги. Придбайте щоденник з обкладинкою із тисненням на подарунок і ви справите гарне враження друга чи колегу.

Таку милу дрібничку можна піднести не тільки керівнику, а й доброму знайомому, підкресливши значущість його досягнень в ваших очах.

Як вибрати нотатник за дизайном?

  •     Бізнесмену сподобається шкіряний записник з тисненням рогу достатку, що вважається талісманом примноження капіталів.
  •     Робочий стіл чиновника або політика прикрасить шкіряний блокнот київської тематики (з зображенням Володимирської гірки, Богдана Хмельницького, Софіївській площі). Доречним буде і герб України.
  •     Вибираючи презент для партнера з Росії, зверніть увагу на зображення Дмитра Донського - всесвітньо відомого москвича, переможця Куликівської битви.
  •     Особі духовній сподобається зображення Лаври, Михайлівського собору, одного з святих (улюбленця киян Архангела Михайла чи Георгія Перемогоносця). Актуальним також буде щоденник із зображенням князя Володимира.
  •     Шукаєте подарунок для режисера, письменника, журналіста? Модель «Натхнення» створена спеціально для нього.
  •     Дамі можна піднести в подарунок шкіряний щоденник, прикрашений букетом квітів.
  •     Якщо ви не впевнені, що тиснення буде доречне, презентуйте класичну модель в гладкій обкладинці. Шляхетний коньячний відтінок, легкий аромат натуральної шкіри, м'яка обкладинка безпомилково підкреслять вартість і статусність цього записника.

    Чим шкіряні щоденники відрізняються за форматом?

    А5. «Книжечка» середніх розмірів, легко поміщається як в масивний чоловічий портфель, так і в більшість жіночих сумочок.
    А6. Наймініатюрніша модель, за розміром нагадує гаманець. Її зручно носити з собою у вигляді записної книжечки, яку так важливо весь час тримати під рукою.
    А4. Навпаки, максимально великий формат. Шкіряні тижневики А4 створюються для робочого столу.
    B6. Вузька і довга модель. Вона вважається ідеальною для запису телефонів і контактних даних. Звичайно, номера багато хто з нас в першу чергу вписують в мобільний телефон ... Однак він може зламатися, «потонути», так що найважливіші дані буде незайвим скопіювати на паперовий «носій».

Всі вкладені щоденники не датовані, тому будуть доречні в будь-який час року. Їх часто купують на сувеніри для іноземних колег або партнерів. Щоденники виробляють київські майстри, і це саме той випадок, коли роботою співвітчизників можна пишатися!