Оплата та Доставка

Оплата

Оплатити замовлення ви можете готівкою кур'єру при отриманні товару при доставці по Києву. Підтвердженням оплати буде товарний чек, завірений підписом і печаткою, який необхідно зберігати весь термін дії гарантії на виріб.

Також ми можемо виписати рахунок-фактуру, який ви зможете сплатити у відділенні будь-якого банку (Увага банки беруть комісію за послугу) за безготівковим розрахунком. Після отримання коштів на рахунок ми доставимо замовлення. Деталі можна уточнити у менеджера.

Товар ми поставляємо приватним та юридичним особам, а також для державних потреб (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, пакет супровідних документів ФОП 3 група).

Доставка

Ваше замовлення може бути доставлений зручним для Вас способом по всій території України. Вартість доставки по м Київ до суми покупки 500 грн. становить 30 грн., понад - безкоштовно. В інші міста доставляємо через перевізників Нова Пошта, Автолюкс і ін.
Самовивіз з офісу

За домовленістю ви можете забрати товар самостійно з нашого офісу у м Київ, вул. Марка Вовчка, 14.

Прошу звернути увагу, що виставки в офісі у нас немає, тому попередньо здзвонюєтеся або додайте в контакти в Вайбер (099-235-02-84) та дізнайтеся все, що вас цікавить в чаті.